Profile Builder - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: Welcome to Profile Builder!
hu: Üdv.a Profile Buliderben!

en:  lets you customize your website by adding a front-end menu for all your users, giving them a more flexible way to modify their user-information or to register new users.
hu: testreszabhatod a weboldaladat egy új menü létrehozásával, amely minden felhasználónak biztosítja az adatai rugalmasabb szerkesztését.

en: Also, grants users with administrator rights to customize basic fields or to add new ones.
hu: Az adminisztrátor jogú felhasználók testreszabhatják az alap mezőket, vagy újakat adhatnak hozzá

en: To achieve this, just create a new page, and give it an intuitive name(e.g. Edit Profile).
hu: Ennek elérése érdekében hozz létre egy új oldalt, és adj neki egy nevet (pl. Profil szerkesztése)

en: Now all you need to do is add the following shortcode(for the previous example):
hu: Most mindössze annyit kell tennie, hogy a következő rövidkódot beilleszti (az előző példában):

en: Publish your page and you are ready to go!
hu: Az oldal közzététele és már mehet is!

en: You can use the following shortcodes:
hu: A következő rövidkódokat használhatod:

en: for a log-in form.
hu: bejelentkezési űrlaphoz.

en: to add a registration form.
hu: regisztrációs űrlap hozzáadásához.

en: to grant users a front-end acces to their personal information(requires user to be logged in).
hu: a felhasználóknak lehetőséget biztosít a személyes adataik eléréséhez (bejelentkezés szükséges).

en: Users with administrator rights have access to the following features:
hu: Az adminisztrátor jogú felhasználók ezeket a funkciókat is elérhetik:

en: add a custom stylesheet/inherit values from the current theme or use one of the following built into this plugin: default, white or black.
hu: Saját stíluslap használata a jelenlegi témából, vagy a következő bővítménybe épített stíluslapok: szokásos, fehér, vagy fekete.

en: select whether to display or not the admin bar in the front end for a specific user-group registered to the site.
hu: Válaszd ki, hogy az admin sáv megjelenjen-e egy adott felhasználói csoportnak amely regisztrált az oldalra.

en: select which information-field can users see/modify. The hidden fields' values remain unmodified.
hu: Válaszd ki, mely információs mezőket láthat/módosíthat a felhasználó. A rejtett mezők értéke változatlan marad.

en: add custom fields to the existing ones, with several types to choose from: heading, text, textarea, select, checkbox, radio, and/or upload.
hu: Egyéni mezők hozzáadása a meglévőkhöz, amit a következők közül lehet kiválasztani: heading, text, textarea, select, checkbox, radio, and/or upload.

en: add an avatar field.
hu: Avatar mező hozzáadása.

en: NOTE:
hu: MEGJEGYZÉS:

en: this plugin only adds/removes fields in the front-end.
hu: Ez a bővítmény csak hozzáad/eltávolít mezőket a felhasználó elől.

en: The default information-fields will still be visible(and thus modifiable)
hu: Az alap információs mezők továbbra is láthatóak (és módosíthatóak)

en: from the back-end, while custom fields will only be visible in the front-end.
hu: Az egyedi mezők csak a felhasználók számára lesznek láthatók.

en: Plugin Layout
hu: Bővítény megjelenítés

en: Stylesheet used:
hu: Stíluslap használata:

en: Default
hu: Szokásos

en: White
hu: Fehér

en: Black
hu: Fekete

en: None
hu: Nincs

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Show/Hide the Admin Bar on Front End
hu: Admin sáv elrejt/mutat a felhasználó előtt

en: User-group
hu: Felhasználói csoport

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Show
hu: Mutat

en: Hide
hu: Elrejt

en: Default Profile Fields
hu: Alap profil mezők

en: Input Field Name
hu: Beviteli mező neve

en: Name:
hu: Név:

en: Username
hu: Felhasználónév

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Nickname
hu: Loginnév

en: Display name publicly as...
hu: A nevem publikus megjelenítése, mint

en: Contact Info:
hu: Kapcsolati adatok

en: Website
hu: Weboldal

en: About Yourself:
hu: Magadról:

en: Biographical Info
hu: Életrajzi információk

en: New Password
hu: Új jelszó

en: Basic Information
hu: Alapadatok

en: Show/Hide the Admin Bar on Front-end
hu: Admin sáv elrejt/mutat a felhasználó előtt

en: Extra Profile Fields
hu: Extra profil mezők

en: Register Your Version
hu: Regisztráld a verziódat!

en: You must be logged in to edit your profile.
hu: Be kell jelentkezned a profilod szerkesztéséhez!

en: The avatar was successfully deleted.
hu: Az avatar sikeresen törölve.

en: The attachment "
hu: A csatolmány "

en: " was successfully deleted.
hu: " sikeresen törölve.

en: The changes have been successfully saved.
hu: A változások sikeresen mentve.

en: The email address you entered is already registered to a different user.<br/>The email address was
hu: Az email címmel, amit megadtál már egy másik felhasználó regisztrált. <br/> Az email cím

en: NOT
hu: NEM

en:  updated along with the rest of the information.
hu: lett a többi információval együtt frissítve.

en: The email address you entered is invalid. <br/> The email address was
hu: Az email cím, amit megadtál érvénytelen. <br/> Ez az email cím

en: The passwords you entered do not match. <br/> The password was
hu: Az általad megadott jelszavak nem egyeznek <br/> A jelszó

en: You didn't complete both password fields. <br/> The password was
hu: Nem töltötted ki mindkét jelszó mezőt. <br/> A jelszó

en: There was an error while trying to upload the following attachments:<br/>
hu: Hiba történt a következő csatolmányok feltöltésekor: <br/>

en: <br/>Possible cause: the size was bigger than
hu: <br/>Lehetséges okok: A mérete nagyobb volt, mint

en: b.<br/>The listed attachements were
hu: b.<br/>A felsorolt csatolmányok

en: There was an error while trying to upload your avatar picture.<br/>Possible cause: size/incorrect file-type.<br/>The avatar was
hu: Hiba történt az avatar kép feltöltésekor: <br/>Lehetséges okok: méret/helytelen fájltípus <br/> Az avatar

en: Name
hu: Név

en:  Usernames cannot be changed.
hu: A Felhasználónév nem változtatható.

en: (required)
hu: (kötelező)

en: Display name publicly as
hu: Név megjelenítése publikusan, mint

en: Contact Info
hu: Kapcsolati információ

en: About Yourself
hu: Magadról

en: Repeat Password
hu: Jelszó, mégegyszer

en: Update
hu: Frissítés

en: You are currently logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hu: Jelenleg be vagy jelentkezve, mint <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés ebből a fiókból

en: Log out &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: You have successfully logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hu: Sikeresen bejelentkeztél, mint <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Password
hu: Jelszó

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Remember me
hu: Emlékezz rám!

en: Lost password?
hu: Elvesztett jelszó?

en: A username is required for registration.
hu: Felhasználónév megadása kötelező a regisztrációhoz.

en: Sorry, that username already exists!
hu: Bocs, de ez a felhasználónév foglalt!

en: You must enter a valid email address.
hu: Valós email címet kell beírnod!

en: Sorry, that email address is already used!
hu: Bocs, de ez az email cím már használatban van!

en: You didn't complete one of the password-fields!
hu: Nem töltötted ki az egyik jelszó mezőt!

en: The entered passwords don't match!
hu: A beírt jelszavak nem egyeznek!

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.  You don't need another account.
hu: Be vagy jelentkezve, mint <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>. Nincs szükséged másik fiókra.

en: Logout &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: A user account for %1$s has been created.
hu: Felhasználói fiók a következőnek: %1$s elkészült.

en: Thank you for registering, %1$s.
hu: Kösz a regisztrációt, %1$s!

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
hu: A felhasználók önmagukat tudják regisztrálni, vagy sajátkezűleg készíthetsz felhasználókat itt.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
hu: A felhasználók jelenleg nem tudják magukat regisztrálni, de te tudsz itt létrehozni új felhasználót.

en: Only an administrator can add new users.
hu: Csak egy adminisztrátor tud felhasználót hozzáadni.

en:  Send these credentials via email.
hu: Hitelesítő adatok küldése emailben.

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Register
hu: Regisztráció
