Profile Builder v1.1 - en to nl translation catalogue (144 entries)

en: Welcome to Profile Builder!
nl: Welkom bij Profile Builder!

en:  lets you customize your website by adding a front-end menu for all your users, giving them a more flexible way to modify their user-information or to register new users.
nl:  stelt je in staat je website aan te passen door een front-end menu voor alle gebruikers toe te voegen, waarmee ze op een flexibele manier hun gebruikersinformatie kunnen wijzigen of zich als nieuwe gebruiker kunnen registreren.

en: Also, grants users with administrator rights to customize basic fields or to add new ones.
nl: Ook geeft het beheerders de mogelijkheid om velden aan te passen of nieuwe toe te voegen.

en: To achieve this, just create a new page, and give it an intuitive name(e.g. Edit Profile).
nl: Hiervoor voeg je een nieuwe pagina toe, en geef je deze een duidelijke naam (bijv. Profiel Bewerken).

en: Now all you need to do is add the following shortcode(for the previous example):
nl: Nu hoef je alleen de volgende shortcode toe te voegen:

en: Publish your page and you are ready to go!
nl: Publiceer je pagina en je kunt aan de slag!

en: You can use the following shortcodes:
nl: Je kunt de volgende shortcodes gebruiken:

en: for a log-in form.
nl: voor een inlog formulier.

en: to add a registration form.
nl: voor het toevoegen van een inschrijfformulier.

en: to grant users a front-end acces to their personal information(requires user to be logged in).
nl: om gebruikers front-end toegang tot persoonlijke info te geven (gebruiker moet ingelogd zijn).

en: Users with administrator rights have access to the following features:
nl: Gebruikers met beheerdersrechten hebben toegang tot de volgende functies:

en: add a custom stylesheet/inherit values from the current theme or use one of the following built into this plugin: default, white or black.
nl: voeg een aangepaste stylesheet toe / neem de waarden van het huidige thema over of gebruik een van de volgende stijlen ingebouwd in deze plugin: standaard, wit of zwart.

en: select whether to display or not the admin bar in the front end for a specific user-group registered to the site.
nl: geef aan of de admin balk in de front-end getoond moet worden voor een specifieke gebruikersgroep.

en: select which information-field can users see/modify. The hidden fields' values remain unmodified.
nl: geef aan welke informatievelden de gebruikers kunnen zien / wijzigen. De waarden van verborgen velden blijven ongewijzigd.

en: add custom fields to the existing ones, with several types to choose from: heading, text, textarea, select, checkbox, radio, and/or upload.
nl: voeg velden toe aan de bestaande, waarbij gekozen kan worden uit de volgende typen: koptekst, tekst, textgebied, selectieveld, meerkeuzeveld, enkel keuzeveld en / of uploadveld.

en: add an avatar field.
nl: voeg een avatar veld toe.

en: NOTE:
nl: LET OP:

en: this plugin only adds/removes fields in the front-end.
nl: deze plugin voegt slechts velden toe aan / verwijdert velden uit de front-end.

en: The default information-fields will still be visible(and thus modifiable)
nl: De standaard informatievelden zullen nog steeds zichtbaar (en dus aanpasbaar) zijn

en: from the back-end, while custom fields will only be visible in the front-end.
nl: in de back-end, terwijl de toegevoegde velden alleen zichtbaar zijn in de front-end.

en: Plugin Layout
nl: Plugin Opmaak

en: Stylesheet used:
nl: Gebruikte stylesheet:

en: Default
nl: Standaard

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: None
nl: Geen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Show/Hide the Admin Bar on Front End
nl: Toon / Verberg de Admin Balk in de Front-end

en: User-group
nl: Gebruikersgroep

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Show
nl: Tonen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Default Profile Fields
nl: Standaard Profiel Velden

en: Input Field Name
nl: Voer Veldnaam In

en: Name:
nl: Naam:

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Display name publicly as...
nl: Toon naam publiekelijk als...

en: Contact Info:
nl: Contact Informatie:

en: About Yourself:
nl: Over Jezelf:

en: Biographical Info
nl: Biografie

en: New Password
nl: Nieuw Wachtwoord

en: Basic Information
nl: Basis Informatie

en: Show/Hide the Admin Bar on Front-end
nl: Toon / Verberg de Admin Balk

en: Extra Profile Fields
nl: Extra Profiel Velden

en: Register Your Version
nl: Registreer Je Versie

en: You must be logged in to edit your profile.
nl: U moet ingelogd zijn om uw profiel te kunnen bewerken.

en: The avatar was successfully deleted.
nl: De avatar is succesvol verwijderd.

en: The changes have been successfully saved.
nl: De wijzigingen zijn succesvol opgeslagen.

en: NOT
nl: NIET

en: Name
nl: Naam

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Display name publicly as
nl: Naam publiekelijk tonen als

en: Contact Info
nl: Contact Informatie

en: About Yourself
nl: Over Jezelf

en: Repeat Password
nl: Herhaal Wachtwoord

en: Update
nl: Bijwerken

en: Log out of this account
nl: Gebruiker uitloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Log in
nl: Inloggen

en: Remember me
nl: Onthoud gegevens

en: Lost password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: A username is required for registration.
nl: Een gebruikersnaam is vereist voor registratie.

en: Sorry, that username already exists!
nl: Sorry, die gebruikersnaam bestaat al!

en: You must enter a valid email address.
nl: U moet een geldig e-mail adres invullen.

en: Sorry, that email address is already used!
nl: Sorry, dat e-mail adres is al in gebruik!

en: You didn't complete one of the password-fields!
nl: Je hebt een van de wachtwoord-velden niet volledig ingevuld!

en: The entered passwords don't match!
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen!

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zich registreren of je kunt hier handmatig gebruikers aanmaken.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zich op dit moment niet registreren, maar je kunt hier wel handmatig gebruikers aanmaken.

en: Only an administrator can add new users.
nl: Alleen een beheerder kan nieuwe gebruikers toevoegen.

en: Add User
nl: Gebruiker Toevoegen

en: Register
nl: Registreren

en: to add a password recovery form.
nl: om formulier toe te voegen om wachtwoord te achterhalen.

en: Required
nl: Verplicht

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The information size you were trying to submit was larger than
nl: De omvang van gegevens die u probeert te versturen was groter dan

en: This is usually caused by a large file(s) trying to be uploaded.
nl: Dit gebeurt meestal omdat u een te groot bestand probeert te uploaden.

en: Since it was also larger than
nl: Omdat het ook groter was dan

en: no additional information is available.
nl: geen extra informatie beschikbaar.

en: The attachment
nl: De bijlage

en: was successfully deleted.
nl: is succesvol verwijderd.

en: The email address you entered is already registered to a different user.
nl: Het ingetoetste e-mail adres is al geregistreerd bij een andere gebruiker.

en: The email address was
nl: E-mail adres was

en: updated along with the rest of the information.
nl: ge-update samen met de rest van de gegevens.

en: The email address you entered is invalid.
nl: Het ingetoetste e-mail adres is ongeldig.

en: The passwords you entered do not match.
nl: De ingetoetste wachtwoorden zijn niet gelijk.

en: The password was
nl: Wachtwoord was

en: You didn't complete both password fields.
nl: U heeft beide wachtwoord velden niet ingevuld.

en: Your profile was NOT updated!
nl: Uw profiel is NIET ge-update!

en: There was an error while trying to upload the following attachments:
nl: Foutmelding tijdens het uploaden van de volgende attachments:

en: Possible cause: the size was bigger than
nl: Mogelijke oorzaak: de grootte was groter dan

en: The listed attachements were
nl: De vermelde attachments waren

en: There was an error while trying to upload your avatar picture.
nl: Foutmelding tijdens het uploaden van uw avatar afbeelding.

en: Possible cause: size/incorrect file-type.
nl: Mogelijke oorzaak: grootte/verkeerd bestand-type.

en: The avatar was
nl: De avatar is

en: Usernames cannot be changed.
nl: Gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden.

en: You are currently logged in as
nl: U bent momenteel ingelogd als

en: Log out
nl: Uitloggen

en: You have successfully logged in as
nl: U bent succesvol ingelogd als

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than 1 second, please click
nl: U wordt automatisch doorgestuurd. Als u deze pagina meer dan 1 seconde ziet, klik svp op

en: here
nl: hier

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: The username field is empty
nl: Veld voor gebruikersnaam is leeg

en: A password reset email has been sent to
nl: E-mail over wachtwoord resetten is gestuurd naar

en: Following the link sent in the email address will reset the password.
nl: Via de link in de gestuurde e-mail wordt uw wachtwoord ge-reset.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft gevraagd om wachtwoord te resetten voor account:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een fout was, kunt u deze e-mail negeren. Er zal niets gebeuren.

en: To reset your password, visit the following link:
nl: Om uw wachtwoord te resetten, ga naar de link:

en: Password Reset Feature from
nl: Functie om wachtwoord te resetten van

en: ERROR
nl: FOUT

en: There was an error while trying to send the activation link to
nl: Foutmelding opgetreden tijdens verzenden van activatie link naar

en: The email address entered wasn't found in the database!
nl: Het ingetoetste e-mail adres is niet in de database gevonden!

en: Please check that you entered the correct email address.
nl: Check svp of u het juiste e-mail adres heeft ingetoetst.

en: The username entered wasn't found in the database!
nl: De ingetoetste gebruikersnaam is niet in de database gevonden!

en: Please check that you entered the correct username.
nl: Check svp of u de juiste gebuikersnaam heeft ingetoetst.

en: Your password has been successfully changed!
nl: Uw wachtwoord is succesvol gewijzigd!

en: You have successfully reset your password,
nl: U heeft uw wachtwoord succesvol ge-reset

en: Password Successfully Reset for
nl: Wachtwoord is succesvol ge-reset voor

en: from
nl: van

en: His/her new password is:
nl: Zijn/haar nieuwe wachtwoord is:

en: Reset Password
nl: Reset wachtwoord

en: Invalid key!
nl: Ongeldige sleutel!

en: Please enter your username or email address.
nl: Svp uw gebruikersnaam of e-mail adres intypen.

en: You will receive a link to create a new password via email.
nl: U zult een e-mail ontvangen om nieuw wachtwoord aan te maken.

en: Username or E-mail
nl: Gebruikersnaam of e-mail adres

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: The user was NOT created!
nl: Gebruikers is NIET aangemaakt!

en: You must agree to the terms and conditions before registering!
nl: U moet akkoord gaan met de voorwaarden voordat u registreert!

en: The account was NOT created!
nl: Account is NIET aangemaakt!

en: (Several required fields were left uncompleted)
nl: (Diverse verplichte velden zijn onvolledig ingevuld)

en: New subscriber on
nl: Nieuwe abonee op

en: You are logged in as
nl: U bent ingelogd als

en: You don't need another account.
nl: U heeft geen ander account nodig

en: Log out of this account.
nl: Uitloggen van dit account

en: Logout
nl: Uitloggen

en: A user account has been created for
nl: Gebruikers account is gemaakt voor

en: Thank you for registering
nl: Bedankt voor registreren

en: An error occured while trying to send the notification email.
nl: Fout opgetreden tijdens verzenden van notificatie e-mail.

en: An email containing the username and password was successfully sent.
nl: Een e-mail met gebruikersnaam en wachtwoord is succesvol verzonden.

en: Send these credentials via email.
nl: Verstuur deze gegevens via e-mail.
