Profile Builder - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Welcome to Profile Builder!
pl: Witamy w Profile Builder!

en:  lets you customize your website by adding a front-end menu for all your users, giving them a more flexible way to modify their user-information or to register new users.
pl: pozwala Ci dostosować twoją stronę dodając menu dla wszystkich użytkowników, dając im większe możliwości edycji informacji oraz umożliwiając rejestrację nowych użytkowników.

en: Also, grants users with administrator rights to customize basic fields or to add new ones.
pl: Pozwala również, użytkownikom z uprawnieniami administratorów, na wybranie podstawowych lub dodawanie nowych pól.

en: To achieve this, just create a new page, and give it an intuitive name(e.g. Edit Profile).
pl: Aby to osiągnąć, utwórz nową stronę i nadaj jej intuicyjną nazwę (np.: Edit Profile).

en: Now all you need to do is add the following shortcode(for the previous example):
pl: Teraz wszystko co musisz zrobić, to dodać następujący kod (dla poprzedniego przykładu):

en: Publish your page and you are ready to go!
pl: Opublikuj stronę i to wszystko!

en: You can use the following shortcodes:
pl: Możesz użyć następujących kodów:

en: for a log-in form.
pl: dla formularza logowania.

en: to add a registration form.
pl: aby dodać formularz rejestracji.

en: to grant users a front-end acces to their personal information(requires user to be logged in).
pl: aby udostępnić użytkownikom dostęp do ich informacji z poziomu strony (wymaga aby użytkownik był zalogowany).

en: Users with administrator rights have access to the following features:
pl: Użytkownicy, z uprawnieniami administratorów, mają dostęp do następujących funkcjonalności:

en: add a custom stylesheet/inherit values from the current theme or use one of the following built into this plugin: default, white or black.
pl: dodanie niestandardowych stylów/odziedziczenie z aktualnego motywu lub użycie jednego z predefiniowanych stylów: domyślny, biały lub czarny.

en: select whether to display or not the admin bar in the front end for a specific user-group registered to the site.
pl: wybranie czy pasek administratora ma być widoczny/ukryty na stronie dla poszczególnych grup użytkowników.

en: select which information-field can users see/modify. The hidden fields' values remain unmodified.
pl: wybranie, które pola mają być widoczne/edytowalne dla użytkowników. Ukryte pola będą nieedytowalne.

en: add custom fields to the existing ones, with several types to choose from: heading, text, textarea, select, checkbox, radio, and/or upload.
pl: dodanie niestandardowych pól do standardowych, z możliwością wybrania typu pola: nagłówek, tekst, długi tekst, pole wyboru, pole wielokrotnego wyboru, pole pojedynczego wyboru i/lub upload.

en: add an avatar field.
pl: dodanie pola na avatar

en: NOTE:
pl: UWAGA:

en: this plugin only adds/removes fields in the front-end.
pl: ten plugin dodaje/usuwa pola wyłącznie na stronie.

en: The default information-fields will still be visible(and thus modifiable)
pl: Domyślne pola nadal będą widoczne (i przez to edytowalne)

en: from the back-end, while custom fields will only be visible in the front-end.
pl: z poziomu panelu administratora, podczas gdy nowo utworzone pola będą widoczne tylko z poziomu strony.

en: Plugin Layout
pl: Układ pluginu

en: Stylesheet used:
pl: Używane style:

en: Default
pl: Domyślny

en: White
pl: Biały

en: Black
pl: Czarny

en: None
pl: Żaden

en: Save Changes
pl: Zachowaj zmiany

en: Show/Hide the Admin Bar on Front End
pl: Pokaż/ukryj pasek administratora na stronie

en: User-group
pl: Grupa użytkowników

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj

en: Default Profile Fields
pl: Domyślne pola profilu

en: Input Field Name
pl: Nazwa pola

en: Name:
pl: Imię:

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Nickname
pl: Ksywa

en: Display name publicly as...
pl: Pokaż wszystkim jako...

en: Contact Info:
pl: Dane kontaktowe:

en: Website
pl: Strona www

en: Yahoo IM
pl: Komunikator Yahoo

en: Jabber / Google Talk
pl: Jabber / GTalk

en: About Yourself:
pl: O sobie:

en: Biographical Info
pl: Informacje biograficzne

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Basic Information
pl: Informacje podstawowe

en: Show/Hide the Admin Bar on Front-end
pl: Pokaż/ukryj pasek administratora na stronie

en: Extra Profile Fields
pl: Dodatkowe pola profilu

en: Register Your Version
pl: Zarejestruj swoją wersję

en: You must be logged in to edit your profile.
pl: Musisz być zalogowany żeby edytować swój profil.

en: The avatar was successfully deleted.
pl: Avatar został poprawnie usunięty.

en: The attachment "
pl: Załącznik "

en: " was successfully deleted.
pl: " został poprawnie usunięty.

en: The changes have been successfully saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: The email address you entered is already registered to a different user.<br/>The email address was
pl: Podany adres email jest już wykorzystywany przez innego użytkownika.<br/>Adres email to

en: NOT
pl: NIE

en:  updated along with the rest of the information.
pl:  zaktualizowane razem z pozostałymi informacjami.

en: The email address you entered is invalid. <br/> The email address was
pl: Adres email, który wprowadziłeś, jest nieprawidłowy. <br/> Adres email to

en: The passwords you entered do not match. <br/> The password was
pl: Hasła, które wprowadziłeś, nie są jednakowe. <br/> Hasło to

en: You didn't complete both password fields. <br/> The password was
pl: Nie wypełniłeś oby pól z hasłem. <br/> Hasło to

en: There was an error while trying to upload the following attachments:<br/>
pl: Wystąpił błąd podczas wgrywania następujących załączników:<br/>

en: <br/>Possible cause: the size was bigger than
pl: <br/>Prawdopodobna przyczyna: rozmiar był większy niż

en: b.<br/>The listed attachements were
pl: b.<br/>Wskazane załaczniki zostały

en: There was an error while trying to upload your avatar picture.<br/>Possible cause: size/incorrect file-type.<br/>The avatar was
pl: Wystąpił błąd podczas wgrywania twojego avatara.<br/>Możliwe przyczyny to: rozmiar/niepoprawny typ pliku.<br/>Avatar to

en: Name
pl: Imię

en:  Usernames cannot be changed.
pl: Nazwa użytkownika nie może zostać zmieniona.

en: (required)
pl: (wymagane)

en: Display name publicly as
pl: Pokaż publicznie jako

en: Contact Info
pl: Dane kontaktowe

en: About Yourself
pl: O sobie

en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

en: Update
pl: Aktualizuj

en: You are currently logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Jesteś zalogowany jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Log out of this account
pl: Wyloguj się z konta

en: Log out &raquo;
pl: Wyloguj się &raguo;

en: You have successfully logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Zalogowałeś się jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Password
pl: Hasło

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Lost password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: A username is required for registration.
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana do rejestracji.

en: Sorry, that username already exists!
pl: Podany użytkownik już istnieje!

en: You must enter a valid email address.
pl: Musisz podać poprawny adres email.

en: Sorry, that email address is already used!
pl: Podany adres email został już wykorzystany!

en: You didn't complete one of the password-fields!
pl: Nie wypełniłeś jednego z pól z hasłem!

en: The entered passwords don't match!
pl: Wprowadzone hasła nie zgadzają się!

en: You are logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.  You don't need another account.
pl: Jesteś zalogowany jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.  Nie potrzebujesz dodatkowego konta.

en: Logout &raquo;
pl: Wyloguj się &raquo;

en: A user account for %1$s has been created.
pl: Konto dla %1$s zostało założone.

en: Thank you for registering, %1$s.
pl: Dziękujemy za rejestrację, %1$s.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
pl: Użytkownicy mogą zarejestrować się sami albo możesz dodać ich tutaj.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
pl: Aktualnie użytkownicy nie mogą zarejestrować się sami, ale możesz dodać ich tutaj.

en: Only an administrator can add new users.
pl: Tylko administrator może dodać nowych użytkowników.

en: Send these credentials via email.
pl: Wyślij hasło i login emailem.

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Required
pl: Wymagane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie
